GIMNAZJUM IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W GRZYMISZEWIE

GIMNAZJUM IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W GRZYMISZEWIE


Kalendarz wydarzeń

Lipiec 2016
PNWTSRCZPTSOND
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Popularne tagi

Chmura Tagów

Informacja o podręcznikach na rok szkolny 2016/2017

2016-06-15

 

Informujemy Państwa, że w roku szkolnym 2016/2017 podręczniki i ćwiczenia dla klas I i II gimnazjum będą zakupione przez szkołę z dotacji MEN i wypożyczone uczniom na rok szkolny zgodnie z Regulaminem korzystania z podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych zakupionych z dotacji celowej. Jedynie rodzic powinien zaopatrzyć dziecko w podręcznik do religii.

 

 

Wykaz podręczników dla poszczególnych klas dostępny w zakładce: DLA UCZNIÓW 


 

 

 


Wycieczka krajoznawcza w Tatry

2016-06-14

 Uczniowie naszego gimnazjum brali udział w czterodniowej wycieczce krajoznawczej Inwałd-Tatry-Słowacja -Oświęcim. Zakwaterowani byli w ośrodku wypoczynkowym w Białym Dunajcu i stamtąd wyruszali zdobywać Tatry. Program obejmował m.in. zwiedzanie Parku Rozrwki i Parku Miniatur w Inwałdzie, piesze wycieczki do Doliny Kościeliskiej, Jaskini Mroźnej, Wąwozu Kraków, a po Słowackiej stronie Tatr Wysokich wzdłuż Wodospadów Zimnej Wody. Ponadto zwiedzanie Zakopanego, a w nim skoczni narciarskich i słynnych Krupówek, pobyt w Aquaparku w Bukowinie Tatrzańskiej. W drodze powrotnej gimnazjaliści zatrzymali się w Oświęcimiu, aby zwiedzić Muzeum Auschwitz-Birkenau. Opiekunami wycieczki były: p. Agnieszka Zielińska, p. Dorota Michalak, p. Sylwia Jaroszewicz, p. Katarzyna Woźniak.

       


Złote Certyfikaty dla Nauczycieli VI Edycji Insta.Ling

2016-06-08

 Insta.Ling to aplikacja do szybkiej nauki słówek. Pomaga ona podnieść skuteczność nauczania języka oraz udostepnia narzędzia do oceny wyników. Nauczyciel przydziela uczniom słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach.

Nauczycielki z naszej szkoły p. Julianna Cymmer i p. Beata Sawicka wzięły udział w VI Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół i pracowały wraz z uczniami na języku angielskim i niemieckim. Mogą one również uzyskać Złote Certyfikaty dla Nauczycieli.  Trzymamy kciuki!  

 instaling.pl/


Program e-Twinning

2016-06-02

 Nasze gimnazjum przystąpiło w maju br. do programu e-Twinning, którego tworzy społeczność szkolna z całej Europy współprcująca za pomocą mediów elektronicznych. W ramach tego programu zostały zarejestrowane trzy projekty, które rozpoczną realizacje od września 2016 r., jeden z nich obejmuje współpracę ze szkołą w Słowacji, a pozostałe ze szkołami w Polsce.

 


Nasze gimnazjum Laureatem konkursu "Klasa ze snów"

2016-06-02

 Nasze gimnazjum wzięło udział w konkursie "Klasa ze snów", który odbywa sie pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Obejmował on konkurs filmowy dla uczniów i konkurs merytoryczny dla nauczycieli. Dzięki temu znaleźliśmy się gronie Laureatów i otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający wysoki poziom przygotowania do wykorzystania nowoczesnych technologii, a nauczycielowi p. Beacie Sawickiej przyznano tytuł eksperta w zakresie świadomwgo wyboru technologii AV dla szkoły.

 


Gmina TuliszkówSZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIESZKOŁA BEZ PRZEMOCYOKE Poznańzdjęciezdjęcie

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009  CMS

projektowanie stron www