Kwiecien 2015
PNWTSRCZPTSOND

III Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej

2015-04-22

W dniu 25.03.2015r. odbył się III Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej, brały w nim udział  trzy rodzinne  drużyny  z okolic Grzymiszewa.  Rywalizujące zespoły w walce o złote medale wykazały się dużym zaangażowaniem i umiejętnościami.  W ostatecznej klasyfikacji bracia Sakowscy po raz trzeci  wygrali z dużą przewagą punktową i zajęli  pierwsze miejsce, zaraz po nich na drugim miejscu uplasowała się drużyna Wawrzyniaków,  a trzecie miejsce zajęła drużyna Szczapów . Po rozgrywkach drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi medalami,  dyplomami i kubkami.

Gratulujemy zwycięzcom, życzymy  im dalszych sukcesów sportowych i wierzymy, że w przyszłym roku w  turnieju wystartuje więcej drużyn.

"Byłem jak lipy szelest, na imię mi było Krzysztof..."

2015-04-07

W dniu 27 marca 2015 roku w naszym gimnazjum odbył się uroczysty apel z okazji obchodów Dnia Patrona Szkoły - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Ideą tej doniosłej uroczystości, już po raz jedenasty, było upamiętnienie i przybliżenie postaci poety - żołnierza - K.K. Baczyńskiego, którego postawa życiowa może stanowić wzór do naśladowania dla młodych ludzi. W tym celu został zaprezentowany montaż słowno-muzyczny pt. "Byłem jak lipy szelest, na imię mi było Krzysztof...", przygotowany przez uczniów pod kierunkim pp. Sławomiry Czubak i Beaty Malety. Natomiast przepiękną dekorację wykonali uczniowie pod opieką nauczycieli: pp. Wandy Chmielewskiej, Ewy Kowalewskiej, Marii Degentysz.

Zapraszamy do obejrzenie galerii zdjęć z uroczystości.

I miejsce Ani Maruchy

Anna Marucha z klasy Ia

zajęła I miejsce
w XII międzypowiatowym konkursie na „Najpiękniejszą pisankę”.
 Konkurs odbył się 27 marca 2015r. w  Zespole Szkół Ekonomiczno - Usługowych
w Żychlinie.

Komisja konkursowa oceniała pisanki, kraszanki, drapanki
pod względem estetyki wykonania, oryginalności i ich aranżacji.

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

2015-04-07

Światowy Dzień Zdrowia corocznie obchodzony jest 7 kwietnia, tym razem pod hasłem "Bezpieczeństwo Żywności". Zapraszamy do zapoznania się z artykułem poświęconym "5 krokom do bezpiecznej żywności", na który zwraca uwagę Światowa Organizacja Zdrowia. Autorką artykułu jest Sandra Gałecka uczennica klasy IIa.

Gmina TuliszkówSZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIESZKOŁA BEZ PRZEMOCYOKE Poznańzdjęcie