Marzec 2015
PNWTSRCZPTSOND

NA WIOSNĘ TRZYMAJ FORMĘ!!!

2015-03-26

W ramach Szkoły Promującej Zdrowie cała nasza społeczność szkolna miała okazję uczestniczyć w akcji "Na wiosnę trzymaj formę!!!". W przeddzień astronomicznej wiosny 20 marca na długich przerwach postanowiliśmy poćwiczyć w rytm muzyki i skosztować jabłek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce Galerie 2014/2015.

"The School Stage"; zmagania językowo-teatralne

2015-03-19

"The School Stage" już od 10 lat zachęca uczniów

do zmagań językowo-teatralnych w języku Szekspira"

We wtorek 17 marca, w Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Grzymiszewie, odbyły się już po raz dziesiąty Międzypowiatowe Prezentacje Sceniczne Szkół Gimnazjalnych „The School Stage” zorganizowane przez nauczycielki języka angielskiego - Annę Dębczyńską, Juliannę Cymmer i Beatę Sawicką – nauczycielkę języka niemieckiego. Prezentacje miały charakter konkursu i były oceniane przez zewnętrzną komisję w składzie: Jarosław Sparażynski – instruktor teatralny z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie, Agata Jeżak-Komorska – nauczycielka języka angielskiego w Zespole Szkół im. Powstańców 1863 w Tuliszkowie oraz Marta Ostrowska - nauczycielka języka angielskiego w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie.

Rodzinne Rozgrywki w Piłkę Siatkową

2015-03-08

Zapraszam uczniów naszego gimnazjum wraz z rodzicami i rodzeństwem

do uczestniczenia w mini turnieju piłki siatkowej

który odbędzie się 25.03.2015 r. o godz. 16.30.

Gra będzie się odbywała na zmniejszonym boisku. Drużyna może skladać się z maksymalnie trzech osób.

Zapisy u p. Doroty Michalak do 18.03.2015 r.

Sukces Mariki

Marika Walaszczyk  uczennica kl. IIa
zajęła I miejsce
na szczeblu dekanalnym Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej dla uczniów szkół gimnazjalnych  pt. „Nie lękajcie się wyzwań jakie stawia przed wami świat”
– Jan Paweł II do Młodzieży.
Marika będzie reprezentowała nasz dekanat na ostatnim już szczeblu – diecezjalnym. Konkurs odbędzie się 20 maja 2015 roku w Zespole Szkół Katolickich
im. ks. Jana Długosza we Włocławku.

Gratulujemy!!!!!!

Nasze gimnazjum - Szkołą Promującą Zdrowie

2015-03-08

W związku z tym, że trzyletni okres ubiegania się o Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie kończy się w tym roku, musimy dokonać podsumowania dzialań całej Społeczności Szkolnej w zakresie promocji zdrowia. Podejmowane w ostatnich latach inicjatywy realizowały cztery główne hasła:

·   Jesteśmy aktywni!

·   Odżywiamy się zdrowo!

·   Wiemy co nam szkodzi!

·   Jesteśmy świadomi podejmowanych wyborów!

Gmina TuliszkówSZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIESZKOŁA BEZ PRZEMOCYOKE Poznańzdjęcie